Call us: +372 7 405 100 Tripadvisor 5 star hostel 2018 Instagram Jälgi meie tegemisi
Facebookis
Book your stay!

Majutus ja meelelahutus Sinu perele - Hektori perepaketid!

 

Too kogu pere Tartusse Eesti rahva ajalooga tutvuma!

Veeda terve perega mõnus päev Eesti Rahva Muuseumis. Uue muuseumi näituseala on Eesti suurim ja oma püsinäituse ja 11 teemanäitusega pakub huvitavat läbilõiget Eesti rahva ajaloost. Siin leiavad põnevat avastamist nii väiksed kui ka suured uudishimulikud.

Majutuse eest hoolitseb Hektor Design Hostel mugavas peretoas koos hommikubuffee valikuga!

Otsi broneerimisaknas 3- või 4-inimesetube ja vali Pakett ERM’i muuseumi külastusega.

Broneeri pakett

 

Majutus Hektoris koos hommikusöögiga + perepilet Ahhaa Teaduskeskusesse!

Teaduskeskuses AHHAA leiate enam kui 3000 ruutmeetril kolm näitusesaali püsi- ja vahelduva ekspositsiooniga. Hiljuti uuendused läbinud elusaalis saab näiteks uurida veemaailma, veeprinterit, uut laborit, põnevat lindudemaailma või aega veeta mängunurgas.

Otsi broneerimisaknas 3- või 4-inimesetube ja vali Perepakett Ahhaa Teaduskeskuse külastusega.

Broneeri pakett

 

 

Kogu pere mängumaa Vudila ootab seikluslikke perekondi!

Kui otsid vahvat kohta, kuhu suvel lastega minna, siis oled õigel teel –
Vudila mängumaal on koos nii veepark, lõbustuspark, batuudikeskus kui ka loomapark. Lisaks saab Vudila Grillmajas pühapäeviti näha teatrietendust Kuidas Vuta haigusega võitles.

Mugav majutus Hektori peretoas annab võimaluse nautida Vudila lõbustusi kogu päeva, et pärast oleks pehme voodi juba ootel!

Broneeri majutus + Vudila perepilet juba täna kirjutades emailile info@hektorhostels.com.

Broneeri pakett

 

 

Jääaja Keskus pakub avastamisrõõmu mammutiaegadest!

Jääaja Keskus on kogu perele mõeldud teemapark – koht, kus ühest majast saab aimu kogu universumi ajaloost ning meie tulevikust meelelahutuslikus võtmes. Jääaja Keskus on ainulaadne külastuskeskus terves Baltikumis, sest kohapeal näeb elusuuruses eelajaloolisi loomi ning seda, kuidas on kujunenud maailma ja Eesti loodus.

Hektori mugav peretuba koos hommikusöögiga + Jääaja Keskuse perepilet on nüüd saadaval! Otsi broneerimisaknas 3- või 4-inimesetube ja vali Perepakett Jääaja keskuse külastusega.

Broneeri pakett

This website uses cookies to improve performance and enhance your user experience. If you’re comfortable with this, just continue using the site as normal. Read more about cookies and privacy policy details. ACCEPT